Łazienka pod specjalnym nadzorem Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 14 lutego 2012 17:13

Łazienka pod specjalnym nadzorem

Choć łazienka jest zwykle najmniejszym pomieszczeniem w domu, to – jak się okazuje – najtrudniej utrzymać w niej czystość idealną. A higiena łazienki to nie tylko kwestia estetyczna. To przede wszystkim kwestia zdrowotna.

Łazienkowy problem
Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele niebezpieczeństw czyha na nasze zdrowie w naszym własnym domu. altZwłaszcza zaś w łazience. Wysoka temperatura i duża wilgotność pomieszczenia sprawiają, że zarazki szybko się namnażają, stanowiąc realne zagrożenie dla naszego zdrowia.  Bakterie, choć niewidoczne dla oka, mogą być naprawdę groźne. E-coli, Salmonella, pałeczka ropy błękitnej oraz Klebsiella to zaledwie wierzchołek chorobotwórczej góry lodowej. Czy jest jakiś sposób na zminimalizowanie lub całkowite wyeliminowanie potencjalnego ryzyka zakażenia groźnymi bakteriami? Oczywiście, że tak  - przestrzeganie podstawowych zasad higieny oraz dbałość o czystość łazienki,  a zwłaszcza toalety. Bo właśnie toalety stanowią największe skupiska niebezpiecznych zarazków - aż połowa łazienkowych bakterii pochodzi właśnie z toalety.

W toalecie

Czy wiesz, że bakterie w toalecie mnożą się z sekundy na sekundę? W ciągu jednej dobry z jednej bakterii może powstać aż 8 milionów nowych drobnoustrojów! A czy wiesz, że bakterie z niezdezynfekowanej toalety wydostają się na zewnątrz wraz z kropelkami spłukiwanej wody? W praktyce oznacza to, że drobinki chorobotwórczych drobnoustrojów unoszą się nad muszlą, a następnie swobodnie opadają w odległości około 2 metrów od toalety, osiadając na ręcznikach, mydłach, pozostałych akcesoriach.              I stanowiąc realne zagrożenie dla zdrowia Twoich pociech i całej Twojej rodziny. To właśnie zarazki pochodzące z toalety odpowiadają za przenoszenie takich chorób i infekcji jak grypa, przeziębienie, rotawirus , norowirus czy zapalenie wątroby typu A.

Perfekcyjnie czysto

To bardzo ważne, aby właściwie dbać o czystość toalety. Nie wystarczy jednak sprzątać regularnie. Równie istotne jest bowiem i to, aby do czyszczenia używać właściwych środków. Organiczny płyn do toalet z unikalną antybakteryjną formułą Bentley Organic to gwarancja nieskazitelnej czystości w Twoim domu. I pewność pełnego bezpieczeństwa Twoich najbliższych. Organiczny płyn do toalet usuwa aż 99,9% bakterii. A specjalna zakrzywiona końcówka gwarantuje dotarcie do trudno dostępnych miejsc i  niemal 100% skuteczność w likwidacji groźnych dla zdrowia zarazków.

Ekologicznie i higieniczne
Myślisz, że skuteczne są tylko „żrące”  środki dezynfekujące? To błąd! Stale unowocześniane i chemicznie przetwarzane detergenty są źródłem szkodliwych dla zdrowia, a czasem i niebezpiecznych dla życia, substancji. Niejednokrotnie zdarzało się, że opary żrących detergentów parzyły drogi oddechowe i podrażniały skórę rąk.
Organiczne środki czystości to świetna, skuteczna i zdrowa alternatywa dla utrzymania czystości. Przekonują o tym zadowolone panie domu, najlepsi lekarze i wyniki niezależnych badań. Skutecznie zwalczaj bakterie, dbaj o czystość toalety i zdrowie najbliższych, stosując biodegradalny, wolny od syntetycznych wybielaczy, bezpieczny dla Ciebie i środowiska naturalnego płyn do toalet Bentley Organic.
Więcej informacji rodzice znajdą  na stronie www.bentleyorganic.pl   

Cena: 39 pln / 1 l. www.bentleyorganic.pl

/źródło - pawlowskamedia.pl/

 

 

Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 14:11