Otulić ciepłem Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
niedziela, 04 grudnia 2011 20:10

Otulić ciepłem

Czy wiesz, że system termoregulacji organizmu noworodka nie jest w pełni dojrzały? To dlatego kilkutygodniowe dzieci szybciej marzną niż starsze bobasy. Aby zapewnić swojemu maluszkowi w pełni komfortowe warunki i nie dopuszczać do sytuacji, w której pociecha marznie, otulaj go miękkim otulaczem.
altOkazać miłość
Otulacz to najlepsze rozwiązanie dla Twojego maleństwa. Nosząc malucha w otulaczu  Leaf wzorki Wallaboo ze sklepu www.babymama.pl , zapewniasz mu wszystko, co najlepsze – ciepło, komfort i bliskość mamy czy kochającej babci. Nic tak nie uspokaja dziecka i nie stymuluje jego rozwoju jak Wasza, mamo i babciu obecność. Zapach Waszych ciał, odgłos bicia Waszych serc, Twój głos. Wasz dotyk, czułe spojrzenie sprawiają, że dziecko czuje się bezpieczne, spokojne i kochane.
 
Funkcjonalne rozwiązanie
Otulacz Leaf wzorki Wallaboo jest przeznaczony dla dzieci od pierwszego dnia życia do 9. miesiąca. Idealnie sprawdzi się w roli rożka, maty edukacyjnej czy kocyka. Z powodzeniem wykorzystasz go w domu (bawiąc się z dzieckiem czy ćwicząc podnoszenie główki), podczas spaceru (nieważne, czy nosisz dziecko na rękach, czy wieziesz w wózku – z otulaczem Leaf wzorki Wallaboo masz 100% pewności, że Twoja pociecha nie zmarznie), gdy dziecko siedzi w bujaku, kojcu czy foteliku samochodowym.

altInteligentne rozwiązania
Otulacz Leaf wzorki Wallaboo podbił serca młodych mam. Nie dość, że zapewnia dziecku pełen komfort i bezpieczeństwo, to dodatkowo łatwo się nim otula szkraba. Otulacz Leaf Wallaboo jest zapinany na specjalne rzepy, dzięki czemu nie odpina się i nie podwija. A dzięki zastosowanym rozwiązaniom możesz zapiąć go tak, aby stworzyć maluchowi kapturek i dodatkowo ochronić szkraba przed działaniem czynników zewnętrznych.
Wykonany z imitacji zamszu, podszyty miękką, 100 % bawełną we wzorki nie tylko doskonale spełnia swoje funkcje ochronne, ale także świetnie się prezentuje. Nic tak doskonale nie łączy piękna i praktyczności, estetyki i funkcjonalności jak otulacz Leaf Wallaboo ze sklepu
www.babymama.pl 
 

/źródło - pawlowskamedia/

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 07 stycznia 2014 19:25