"Przejrzyj na oczy" - pomagaj z PayU bez wychodzenia z domu
Wpisany przez S.Z.   
środa, 12 stycznia 2022 18:03

Jubileuszowa zbiórka PayU na 20 lat grania dla WOŚP w internecie – pomagaj bez wychodzenia z domu

30 stycznia odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku orkiestra zagra dla okulistyki dziecięcej, a PayU po raz 20. wspiera działania Fundacji zapewniając bezpieczne płatności na zbiórkach i aukcjach w Internecie. Z okazji rocznicy wspólnego grania PayU przygotowało również wyjątkową zbiórkę, w ramach której przekaże nawet 200 000 zł na cel 30. Finału, czyli podwyższanie standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

 

Z roku na rok zwiększa się liczba użytkowników Internetu w Polsce, obecnie jest to już 29 mln osób. Wraz z wkraczaniem nowych technologii w kolejne obszary życia, rośnie też popularność zbiórek charytatywnych online, dzięki którym można pomagać w prosty i bezpieczny sposób bez wychodzenia z domu. PayU od 20 lat wspiera Fundację WOŚP, bezprowizyjnie obsługując wpłaty online na zbiórkach i aukcjach charytatywnych. W ciągu dwóch dekad internauci przekazali dla WOŚP za pośrednictwem systemu PayU ponad 167 mln zł.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 30 lat mobilizuje społeczeństwo w szczytnym celu i kształtuje tradycję pomagania wśród kolejnych pokoleń Polaków. Jubileusz grania dla WOŚP to dla nas szczególna okazja do jeszcze większego wsparcia działań Fundacji. Jestem niezwykle dumna z 20 lat naszej współpracy i dziękuję wszystkim internautom, którzy angażują się w różnorodne formy wspierania WOŚP online i wybierają w tym celu nasze bezpieczne płatności – mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, prezes PayU.

30. Finał WOŚP internauci mogą wspierać na wyjątkowej jubileuszowej zbiórce „PayU dla WOŚP”. Do wpłat o wartości równej i większej 20 zł PayU dopłaci kolejne 20 zł. Operator płatności przekaże w ten sposób nawet 200 000 zł na wsparcie celu tegorocznego Finału, którym jest pomoc w zapewnieniu najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Dla uświetnienia 30 lat działalności WOŚP oraz zaangażowania społeczności internautów we wspieranie Fundacji zaprojektowana została także jubileuszowa pocztówka. Darczyńcy mogą ją otrzymać po przekazaniu datku na stronie zbiórki zorganizowanej przez PayU. Autorką grafiki jest ilustratorka i designerka tworząca dla dzieci - Katarzyna Bogucka (Nioska.com).

Od 20 lat PayU wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i obsługuje bezprowizyjnie płatności na zbiórkach oraz aukcjach w Internecie. Cieszymy się, że mamy możliwość udostępniania bezpiecznych wpłat online naszym darczyńcom zarówno w trakcie finałów, jak i przez cały rok na naszej stronie wosp.org.pl. W tym roku gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Dzięki takim rozwiązaniom, Internauci mogą pomóc z każdego miejsca na świecie i o dowolnej porze wspierając cel 30. Finału WOŚP – mówi Jerzy Owsiak, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dołącz do zbiórki „PayU dla WOŚP” i wesprzyj 30. Finał WOŚP dedykowany okulistyce dziecięcej.


*****
O PayU
PayU jest wiodącym dostawcą usług płatności internetowych dla e-biznesów różnej wielkości na szybko rozwijających się rynkach, posiadającym lokalne oddziały w Azji, Europie Środkowo-Wschodniej, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Realizując wizję opartą na tworzeniu świata bez granic finansowych, PayU jest także jednym z największych inwestorów w przestrzeni fintech na świecie, z inwestycjami o łącznej wartości ponad 1 miliarda dolarów.

Podstawą działalności PayU jest łączenie potrzeb firm sprzedających produkty i usługi ze zwyczajami zakupowymi i płatniczymi konsumentów internetowych. W Polsce firma jest liderem płatności internetowych, dostarczającym wydajny i prosty w integracji dla akceptantów oraz wygodny w użytkowaniu dla kupujących system płatności.

Zakres usług płatniczych oferowanych przez PayU w Polsce obejmuje m.in.: płatności jednym kliknięciem, płatności mobilne, całkowicie online-owe raty, płatności odnawialne (subskrypcyjne), portfele elektroniczne takie jak Google Pay, Apple Pay, Click to pay, MasterPass, a także BLIK. PayU odpowiada za obszar technologii finansowych spółki Prosus, będącej częścią holdingu Naspers.

Więcej o PayU na www.corporate.payu.com  oraz www.poland.payu.com.  Więcej o Prosus na www.prosus.com

O WOŚP
Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja w Polsce. Założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku, w styczniu, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Od początku swojej działalności Fundacja zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,5 mld PLN i kupiła ponad 67 tys. urządzeń.

30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Celem zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W akcję angażuje się ponad 1600 Sztabów, w tym blisko 100 Sztabów zagranicznych w 29 krajach. Cel Finału wspierać można m.in. dorzucając się do puszek wolontariuszy lub Sztabowych Puszek Stacjonarnych bądź wykorzystując rozmaite formy wpłat w kanałach elektronicznych. Kweście towarzyszy 16. Bieg „Policz się z cukrzycą”. W Warszawie centrum wydarzeń stanowiło będzie studio telewizyjne oraz scena koncertowa w sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki. W planie są koncerty m.in. zespołów Dżem, happysad, IRA, Kwiat Jabłoni, De Mono, LemON, Sorry Boys oraz Piotra Bukartyka.

/źródło - /

Poprawiony: środa, 12 stycznia 2022 18:20