Eko sztućce dla bobasa Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
środa, 24 sierpnia 2011 15:57

Eko sztućce dla bobasa

Każdy moment jest dobry, by zacząć uczyć malucha samodzielności. Od czego zacząć? Od nauki samodzielnego jedzenia. Sprawne posługiwanie się sztućcami to pierwszy krok w kierunku niezależności.
altAby start w samodzielność był udany, warto właściwie wybrać zastawę stołową dla malucha. Taką, która będzie w pełni bezpieczna, maksymalnie praktyczna i kolorowa.
Jedyna taka na świecie
Kikko Eco to wyjątkowa alternatywa dla zwykłych, plastikowych miseczek, widelczyków i łyżeczek. To absolutna nowość na światowym rynku. Produkty  Kikko Eco nie zawierają żadnych substancji toksycznych, m.in. szkodliwego dla zdrowia Bisfenolu A oraz PCV. Naczynia zostały wykonane  z biodegradowalnego materiału EcolGreen PLA, który jest produkowany ze skrobi kukurydzianej.  Twoje dziecko je zdrowo, a Ty zyskujesz pewność, że na jego talerzu nie znajduje  się nic, co mogłoby stanowić niebezpieczeństwo dla jego zdrowia.
Ucz samodzielności i świadomości
Ekologiczne miseczki, kubki i sztućce Kikko Eko to wyjątkowe połączenie bezpieczeństwa, funkcjonalności i estetyki z myślą o środowisku naturalnym. Dlatego tak dobrze sprawdzają się w każdym domu. Naczynia Kikko Eco  spełniają wszystkie wymagania, jakie stawia się akcesoriom dla dzieci do lat 3. Dzięki temu, że naczynia mają antypoślizgowe dna, nauka samodzielnego jedzenia staje się łatwa, szybka i przyjemna.
Ekologicznie i higienicznie
Kikko Eco to pierwsze ekologiczne naczynia dla maluchów na świecie. Bezpieczne i praktyczne i – co ważne na co dzień - bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy, że umyjesz naczynia zwykłymi środkami myjącymi i już masz pewność, że Twoje dziecko korzysta  z czystego i z pozbawionego toksyn naczynia.
Pierwsza zastawa
Pierwsza zastawa powinna być wyjątkowa. Kikko Eco oferuje bogaty wybór naczyń i sztućców przeznaczonych dla małych smakoszy. Biodegradowalne kubeczki, miseczki, sztućce i talerzyki zachęcą do jedzenia  i uczą ekologii najmłodszych.
Więcej informacji rodzice znajdą na stronie:
www.bioieko.pl

 

/źródło - Pawlowskamedia/

Ps. Oby tylko nie zaczęły się biodegradować podczas jedzenia :-) - Babcia Polka

 


  
Poprawiony: wtorek, 07 stycznia 2014 19:22