Miej oko na maluszka - elektroniczna niania Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
sobota, 25 czerwca 2011 08:11

Miej oko na maluszka


Ciepły, pełen miłości , bezpieczny dom stwarza Twojemu dziecku najlepsze warunki do prawidłowego wzrostu i radosnego rozwoju. Już od pierwszych chwil życia maluszka warto zadbać o to, aby otoczenie, w którym przebywa, było przyjazne, stymulujące, wolne od zagrożeń. Co zrobić, aby mieć pewność, że Twoje dziecko jest całkowicie bezpieczne?
altZaopatrz się w nowoczesną elektroniczną nianię wideo NScessity, która pomoże Ci w codziennej opiece nad bobasem. To niezawodny sposób na to, aby mieć swojego maluszka cały czas na oku. Tylko tak jesteś w stanie zapewnić maleństwu maksimum bezpieczeństwa, od razu reagować, gdy dziecko Cię potrzebuje, natychmiast interweniować, gdy dzieje się coś niedobrego.
W trosce o noworodka
Noworodek przesypia nawet 20 godzin na dobę! Nie oznacza to bynajmniej, że możesz wówczas spać spokojnie. W trosce o bezpieczeństwo maluszka powinnaś sprawdzać, czy Twoje dziecko śpi dobrze i oddycha miarowo, dbać o to, aby leżało na pleckach, czuwać, czy kołderka lub kocyk nie znajdowały się  zbyt blisko jego twarzy. To pomoże uniknąć wielu, często bardzo groźnych sytuacji. Nie sposób jednak stać przy łóżeczku pociechy przez całą dobę.  Warto wówczas skorzystać z niezwykle pomocnego urządzenia, jakim jest  elektroniczna niania wideo NScessity wyposażona w 7 calowy monitor i kamerę HD. Dzięki niemu możesz monitorować pokoik swojego maleństwa i czuwać nad nim non stop, będąc w pomieszczeniu obok. To idealne rozwiązanie dla świeżo upieczonych rodziców, dla których każda „wolna” minuta jest na wagę złota.
Głowa pełna pomysłów
Wszystkie mamy wiedzą, że dzieci potrafią zaskakiwać swoją kreatywnością. Wzmożona aktywność najmłodszych powinna wzmóc Twoją czujność. Maluchy mają bowiem niezwykłą umiejętność robienia tego, czego za nic w świecie nie chcieliby ich rodzice! Miejsca niebezpieczne są dla małych urwisów jak magnes – przyciągają, intrygują, kuszą. Co zrobić, aby optymalnie zabezpieczyć miejsce zabaw i zapewnić wolny od zagrożeń rozwój? Właściwie przygotować „plac zabaw” i zaufać nowoczesnej niani wideo NScessity. Na małego odkrywcę świata czyha wiele niebezpieczeństw! Kanciaste meble, drzwi, szuflady, szafki kuchenne, ostre narzędzia, paski, tasiemki, kosmetyki, leki, a nawet bluszcz pospolity – to zaledwie część potencjalnych zagrożeń. A że mały urwisek szybko i sprytnie przemieszcza się z kuchni do salonu, a stamtąd do garażu taty, niania NScessity sprawdzi się idealnie. Dzięki temu, że ogromny, siedmiocalowy ekran posiada wiele praktycznych funkcji i ma możliwość monitorowania nawet 4 pomieszczeń w tym samym czasie, zyskujesz pełną kontrolę nad aktywnością Twojego szkraba!

Dlaczego warto zaufać elektronicznej niani wideo NScessity?
Elektroniczna niania wideo NScessity z 7calowym, wielofunkcyjnym monitorem została stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych i rośnie wraz z nimi. To urządzenie praktyczne, w pełni skuteczne i niezawodne. NScessity jest absolutnie bezkonkurencyjna. Nie ma na rynku drugiej takiej niani: z tak dalekim zasięgiem (nawet do 150 m w otwartej przestrzeni), z tak dobrą jakością dźwięku i obrazu, z tak dużym i funkcyjnym monitorem. Elektroniczna niania wideo NScessity jest chętnie wybierana przez współczesne mamy. To gwarancja pełnego bezpieczeństwa dla Twojej rodziny w pięknym, stylowym i gustownym opakowaniu.

Więcej informacji rodzice znajdą  na stronie www.nscessity.pl
 
/ródło - Pawlowskamedia PR/

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 07 stycznia 2014 19:16