Skąd czerpać inspiracje w aranżacji wnętrz?
Wpisany przez S.Z.   
środa, 22 czerwca 2011 16:50

Skąd czerpać inspiracje w aranżacji wnętrz?

Zainteresowanie trendami w aranżacji wnętrz zdecydowanie wzrasta przy okazji remontu czy zmiany wystroju mieszkania.

altSzukamy rozwiązań praktycznych, a zarazem estetycznych i zgodnych z naszym gustem. Skorzystajmy zatem  z pomocy ekspertów, która - w połączeniu z własnymi pomysłami - przyniesie wyjątkowy efekt końcowy. Wskazówki i przykładowe aranżacje znajdziemy w najnowszym katalogu Dekoria Lato 2011.

Dekoria.pl - jeden z największych dostawców tekstyliów domowych w Polsce - wydał kolejny katalog, będący źródłem inspiracji w aranżacji wnętrz. Szeroki wachlarz dostępnych produktów pozwoli urządzić mieszkanie zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Mnogość pomysłów zaprezentowanych w katalogu to klucz do stworzenia oryginalnej aranżacji we własnych czterech kątach.

Nowy katalog Dekorii Lato 2011 to przykładowe aranżacje, które możemy wykorzystać urządzając własne mieszkanie. Szeroki wybór tkanin i produktów zarówno standardowych  jak rónież szytych na wymiar pozwoli stworzyć wnętrze o ciekawym wystroju - bez względu na to, jakie motywy, kolory i desenie są nam bliższe. Modne, a zarazem praktyczne rozwiązania przygotowane przez ekspertów Dekoria.pl, będą doskonałą wskazówką przy tworzeniu unikalnego wnętrza. {fcomment)

Poprawiony: czwartek, 09 stycznia 2014 18:48