Tkaniny uchronią wnętrze przed upałem Drukuj Email
Wpisany przez Publicon PR   
wtorek, 31 maja 2011 10:21
Tkaniny uchronią wnętrza przed upałem.

Kiedy słońce zaczyna przeszkadzać, a za oknem panuje nieznośny skwar, szukamy metody, która przyniesie ulgę. Wracając do domu, chcemy odpocząć.
altCo jednak, kiedy w mieszkaniu panuje żar, jak na zewnątrz? Tkaniny zaciemniające z kolekcji Blackout, jakie znajdziemy w ofercie Dekorii, zapewnią przyjemny chłód, dzięki czemu popołudniowy odpoczynek będzie miły i efektowny.
Uwielbiamy słońce, lato i słodką beztroskę. Jednak są momenty, kiedy panujący za oknem skwar staje się nie do zniesienia. Zasadniczy problem pojawia się w momencie, gdy wprost do mieszkania wlewa się fala gorącego powietrza.
Tkaniny z kolekcji Blackout Dekorii pozwolą zachować w mieszkaniu przyjemny chłód, skutecznie chroniąc je przed nadmierną ilością promieni słonecznych. Eleganckie, klasyczne materiały, z jakich wykonane są zasłony i rolety, idealnie współgrają z każdym wnętrzem, nadając mu intymny charakter. Bogaty wybór odcieni - od bieli, brązów i zieleni, aż po intensywne kolory, jak czerwień i fiolet - pozwolą dopasować produkty do każdego  wystroju. Klasyczne tkaniny, przypominające połyskliwy atłas, pozwolą zaciemnić każde pomieszczenie, by móc   odpocząć w domowym zaciszu i ukryć się przed upałem.
Kolekcja Blackout sprawdzi się zarówno w salonie, jak i sypialni, chroniąc pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem. Modna kolorystyka i zastosowany design pozwolą cieszyć się tkaninami z kolekcji Blackout przez cały rok, które latem ochronią przed upałem, a zimą efektownie ozdobią okna.
 

/źródło - Publicon PR ,
www.dekoria.pl /fcomment}
Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 14:32