Aqua Slim - odchudzająca woda Drukuj Email
Wpisany przez Bestimage PR   
środa, 18 maja 2011 14:36

Aqua Slim – odchudzająca woda

Woda słynie ze swojego pozytywnego wpływu na zdrowie i samopoczucie. Pomaga także utrzymać prawidłową wagę ciała, oczyszcza organizm z toksyn i dostarcza niezbędnych mikroelementów. Ale woda z dodatkiem Aqua Slim może zdziałać znacznie więcej!

altWyjątkowy zestaw trzech składników aktywnych w najwyższych dawkach pomoże ci szybko i zdrowo pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Aqua Slima zawiera  maksymalną dawkę L-karnityny.  Preparat rekomendowany jest szczególnie dla osób aktywnych, które preferują sportowy tryb życia. Aqua Slim wspomaga procesy przemiany tkankę tłuszczowej w energię. Dodatek ekstraktu z Garcinii cambogii zapobiega powstawaniu zbędnego tłuszczu, chrom ogranicza napady głodu. Aqua Slim pozytywnie wpływa na metabolizm oraz na siłę i wydolność mięśni. Preparat dostępny jest w formie jednorazowych saszetek, których zawartość wystarczy rozpuścić w 1,5 litrowej butelce wody i popijać w ciagu dnia. Widoczne efekty, wyśmienity smak. Teraz preparat Aqua Slim dostępny jest w dwóch nowych wersjach smakowych: orzeźwiającej cytryny i odświeżającej mięty.   
Cena sugerowana:

AquaSlim Lemon / Mint 30 saszetek: 56, 00zł; 1 saszetka: 1, 80 zł.

                               
www.aquaslim.pl

Esencja Informacji:

Wersja 1
Aqua Slim to wyjątkowy suplement diety w saszetkach przyspieszający odchudzanie. Zawiera trzy składniki aktywne w maksymalnych dawkach, które pomagają zdrowo i bezpiecznie uzyskać wymarzoną sylwetkę. Preparat wspomaga metabolizm tkanki tłuszczowej, zmniejsza uczucie głodu i poprawia wydolność tkanki mięśniowej. Teraz preparat Aqua Slim dostępny jest w dwóch nowych wersjach smakowych: orzeźwiającej cytryny i odświeżającej mięty. 
Wersja 2
Aqua Slim to suplement diety idealny dla osób, które pragną schudnąć zdrowo, szybko i ze smakiem. Wspomaga metabolizm tkanki tłuszczowej, zmniejsza uczucie głodu i korzystnie wpływa na wydolność tkanki mięśniowej. Polecany osobom aktywnym, które preferują sportowy tryb życia. Wypróbuj Aqua Slim w nowych wersjach smakowych: orzeźwiającej cytryny i odświeżającej mięty.  
Wersja 3
Suplement diety Aqua Slim to kompozycja wyjątkowych składników w maksymalnych dawkach. Pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej bez efektu jo-jo. Teraz dostępny w dwóch nowych wersjach smakowych: orzeźwiającej cytryny i odświeżającej mięty.