Przywitaj lato z nową S – Formułą od Hepatilu Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 09 lipca 2019 14:32

Przywitaj lato z nową S – Formułą od Hepatilu

Sezon bikini już za trwa. Siłownie i kluby fitness zapełniają się po brzegi, a wyszukując w Google hasło „dieta”, otrzymujemy ponad 406 mln wyników . Jednak jak trzymać się zdrowej diety, kiedy lato to także czas grillowania, słodkich przekąsek oraz spotkań ze znajomymi przy alkoholu? Warto wtedy zadbać zarówno o figurę, jak i pamiętać o stanie swojej wątroby, w czym z pomocą przychodzi S – Formuła od Hepatil Slim.

Przyspieszenie przemiany materii

Jak podkreślają eksperci , podstawą redukcji masy ciała jest odpowiednio zbilansowana dieta, a także indywidualnie dobrana aktywność fizyczna. Okazuje się jednak, że pewne wybrane elementy diety wpływają na proces przyspieszenia przemiany materii szczególnie korzystnie. Do jednego z takich składników należy yerba mate, czyli liść ostrokrzewu paragwajskiego.
Yerba mate znajdziemy w suplemencie diety Hepatil Slim. Produkt ten zawiera również ekstrakt z kłącza ostryżu długiego, z którego wytwarzana jest kurkumina, jeden z ważniejszych składników znanej wszystkim przyprawy „curry”.

Wsparcie w pracy wątroby

Sezon letni nierozerwalnie wiąże się z licznymi spotkaniami towarzyskimi na świeżym powietrzu, często przy grillu i spożywaniem ciężkostrawnych potraw. Kiełbaski, karkówka czy kaszanka same w sobie są wyzwaniem dla wątroby, ponieważ zawierają duże ilości tłuszczu, który w przewodzie pokarmowym trawi się najdłużej. Jeśli do tego dodamy jeszcze alkohol, to niestety niezależnie od jego rodzaju, odczujemy, że nasz przewód pokarmowy, a przed wszystkim wątroba, pracują na najwyższych obrotach!
Jak usprawnić pracę tych narządów? Z pewnością odstawienie ciężkostrawnych dań i alkoholu, przynajmniej na kilka dni, jest zasadne. Pozwoli to na odciążenie układu trawiennego, a także przetworzenie toksycznych substancji i wydalenie ich.
Co więcej, chcąc wesprzeć pracę wątroby, warto skorzystać ze składników odżywczych, które wpływają na nią szczególnie korzystnie. Mowa tu na przykład o cholinie , która jest niezbędna do prawidłowego rozwoju, a także codziennego funkcjonowania. Pomimo tego, iż w niewielkich ilościach jest wytwarzana w naszym organizmie, to nasze zapotrzebowanie na ten składnik odżywczy wynosi od 0,4 do 0,5g każdego dnia! Cholinę znajdziemy w suplemencie Hepatil Slim, który usprawnia pracę wątroby i wpływa na metabolizm tłuszczów.

Zalety Hepatilu Slim:

* S – Formuła dba o Twoją linię i zdrowie wątroby
* Ma przebadany skład
* Jest korzystny cenowo

Zalecana dzienna porcja: 6 tabletek


Skład zalecanej dziennej porcji:

Składnik                                                          Zawartość w 6 tabletkach
L-asparaginian L-ornityny                                              600 mg
Cholina                                                                      210 mg
Ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego                            150 mg
Ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego                      150 mg
Ekstrakt z korzenia cykorii                                              60 mg
Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego                                    60 mg

Wielkość opakowania: 60 tabletek
Sugerowana cena detaliczna: 19 zł

Wyprodukowano dla: Teva Operations Poland Sp. z o.o.
ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa

/źródło - /