Wakacyjny urlop z X-Formułą dla zdrowia Twojej wątroby Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 13 lipca 2018 13:26

Wakacyjny urlop z X-Formułą dla zdrowia Twojej wątroby

Wakacje – czas start. Odrywając się od codziennych obowiązków, nie zapominajmy o regularnym i kompleksowym wsparciu dla naszego organizmu. Jeżeli przez cały rok nie przykładaliśmy do tego wagi, lato to dobry okres na wprowadzenie zdrowych zmian, które pomogą nam poczuć się lepiej nie tylko w wakacje. Dlatego pakując się na urlop, pamiętajmy, by mieć pod ręką Hepatil Complex 4w1 z unikalną X-Formułą dla zdrowia Twojej wątroby.

Wakacje to czas, w którym staramy się wypocząć. Korzystając z wolnych chwil, możemy w końcu zastanowić się nad naszym zdrowiem. Jest to dobry moment na to, żeby zadbać o nasz organizm i wątrobę, która przez cały rok pracuje na zwiększonych obrotach. Pomocą może być Hepatil Complex 4w1 – oparty o unikalną kompozycję wartościowych składników, które wspierają kondycję wątroby. Dbając kompleksowo o ten ważny narząd, wspieramy działanie ponad 500 funkcji. Dzięki wątrobie organizm pozbywa się toksyn, poza tym organ ten wspomaga procesy trawienia i przemiany materii, a także magazynuje niezbędne witaminy A, D i B6 czy żelazo. Dlatego z nową unikalną X-formułą od marki Hepatil zadbaj o odpoczynek dla Twojej wątroby i całego organizmu. Niech wakacyjny czas będzie początkiem regeneracji, która nie skończy się z chwilą, w której opuścimy wakacyjne kurorty i wrócimy do codzienności.

Unikalna X-Formuła dla zdrowia Twojej wątroby!1, ,3

Hepatil Complex 4w1 to nowy preparat z jedyną na rynku X-formułą, która kompleksowo wspierająca kondycję wątroby, dzięki zawartości czterech składników w 1 kapsułce: fosfolipidów, choliny, witaminy E i witaminy B6. Substancje zawarte w kapsułce Hepatil Complex 4w1 są kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania wątroby i organizmu człowieka:
• Fosfolipidy – znajdują się w każdej komórce naszego ciała, a spożywanie ich buduje błony komórkowe m.in. wątroby.
• Cholina – zadba o to, żeby nawet te mniej zdrowe przekąski, nie zachwiały procesu metabolizmu tłuszczów w organizmie.
• Witamina E – podczas grillowania i ognisk jesteśmy narażeni na obecność dymu, który zawiera w sobie, niekorzystne dla naszego zdrowia, wolne rodniki. Witamina E pomaga nam uchronić się przed ich niszczącym działaniem.
• Witamina B6 – wspiera metabolizm energetyczny komórek, czyli przyczynia się do efektywnej pracy wątroby, która przez cały rok wykonuje bardzo ciężką pracę - w końcu odpowiada za aż 500 funkcji naszego organizmu.

/źródło - /